O nas

Dlaczego warto z nami zrealizować BRI?

bez pozwolenia 4

Bo ekonomicznie

Cały proces budowy odbywa się w hali produkcyjnej pod odpowiednim nadzorem. Nieodpowiednia aura na zewnątrz nam nie przeszkadza.  Techniczna wygoda używania parku maszynowego w hali produkcyjnej,  ułatwia wszelkie prace, przez co znacząco obniża ilość roboczogodzin koniecznych do realizacji obiektu. Wszelkie prace prowadzone bezpośrednio na budowach narażone są na  ich małą efektywność, co finalnie przekłada się na koszt  i jakość prac na tradycyjnej budowie. 

Wyeliminowaliśmy te problemy o których krąży mnóstwo dowcipów… z punktu widzenia inwestora,  niekoniecznie zabawnych.

Bo energooszczędnie

Zwłaszcza obecnie, to jeden z najważniejszych parametrów na które powinieneś zwrócić uwagę,  podejmując decyzje o wyborze technologii.

Opracowana technologia budowy gwarantuje naszym klientom niskie koszty użytkowania obiektu. Każdy obiekt posiada termoizolację z najlepszego do tego celu materiału jakim jest zamknietokomórkowa pianka poliuretanowa. Rekuperacja w obiektach przewidzianych do stałego pobytu ludzi jest u nas standardem. Ogrzewanie podłogowe i mała bezwładność cieplna obiektu, pozwala na dużą swobodę w zarządzaniu zużyciem energii potrzebnej do wytworzenia i utrzymywania optymalnej temperatury.

Bo przewidywalnie

Żadne czynniki zewnętrzne, często utrudniające prace na budowach dla nas nie mają żadnego znaczenia. Wszystkie procesy odbywają się w hali produkcyjnej. Nieodpowiednia aura na zewnątrz nam nie przeszkadza i nie wydłuża procesu budowy. Odpowiednie narzędzia stosowane w warunkach warsztatowych znacznie zwiększają szybkość jak i końcową jakość wykonania wszystkich elementów.

A dodatkowo

Na oferowane przez nas obiekty BRI nie potrzeba uzyskiwać  pozwolenia na budowę..

Historia

Rocca S.A. jest spółką notowaną od 2008 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o Twoich potrzebach