Biuro w ogrodzie

Nie musisz budować. Podejmij decyzję.

Zbudowany z paneli warstwowych Termo Rocca

Przestrzeń do pracy tuż przy domu.

Udogodnienia

Obiekt posadowiony na stalowej ramie, która umożliwia jego przeniesienie np. w inne miejsce ….. lub po pewnym czasie użytkowania sprzedaż. Po stronie inwestora (ale niekoniecznie) przygotowanie stóp, słupków lub fundamentu.

Dużo pracujesz w domu? Idealne rozwiązanie dla Ciebie. Niezależny, wolnostojący obiekt pozwalający skupić się wyłącznie na pracy, bez konieczności porządkowania miejsca pracy przed powrotem domowników. Jeśli spotykasz się z klientami, których niekoniecznie chcesz gościć w swoim domu, to również rozwiązanie dla Ciebie. Wyposażenie obiektu we wszelkie niezbędne instalacje i urządzenia z pewnością pozwolą skupić się wyłącznie na pracy w komfortowych warunkach z widokiem na własny ogród.

Uwaga: możemy dostarczyć obiekty o mniejszej powierzchni, skracając modularnie ich długość o 120 lub 240 cm.

biuro w ogrodzie 6
biuro w ogrodzie

Funkcjonalność

Miejsce na aneks kuchenny wyposażone w niezbędne przyłącza wodno-kanalizacyjne. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną, elektryczne ogrzewanie podłogowe, rekuperację, instalację wodną i kanalizacyjną, elektryczną skrzynkę przyłączeniową z opomiarowaniem, złącza wodne i kanalizacyjne. System kanalizacyjny z przepompownią nie wymagający dużych średnic rur i zachowania odpowiednich spadków. Wysokość obiektu to 295 cm, szerokość przy podłodze 360 cm, długość zewnętrz przy podłodze prezentowanego obiektu to 879 cm, szerokość dachu 415 cm, długość dachu 960. Powierzchnia łazienki 3,45 m.kw.

Konstrukcja

Ściany konstrukcyjne zewnętrzne, dach, podłoga, wyizolowane termicznie U-0,12. Elewacja wykonana z płyt cementowo-wiórowych malowana farbami elewacyjnymi na dowolny kolor. Drzwi zewnętrzne termoizolacyjne, okna trzyszybowe.  Wewnątrz ściany obłożone płytą GK. 

Węzeł sanitarny : toaleta, zlew, prysznic, bojler elektryczny 60 l.

biuro w ogrodzie 2
biuro-w-ogrodzie-2
biuro-w-ogrodzie-3
biuro-w-ogrodzie-5
biuro-w-ogrodzie-4
biuro-w-ogrodzie-7
biuro-w-ogrodzie-6
biuro-w-ogrodzie
biuro-w-ogrodzie-2 biuro-w-ogrodzie-3 biuro-w-ogrodzie-5 biuro-w-ogrodzie-4 biuro-w-ogrodzie-7 biuro-w-ogrodzie-6 biuro-w-ogrodzie

Nasze projekty:

Kajtek 35 1

Kajtek 39m2

Kokosz 2 35 1

Kokosz 2 – 60m2

Kaska 35 1

Kaśka 74m2

1 in silownia min

Siłownia w ogrodzie

1 in sauna min

Sauna w ogrodzie

pexels karolina grabowska 4491459 1

Twoje pomysły

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o Twoich potrzebach