Pokój gościnny / hotelowy

Nie musisz budować. Podejmij decyzję.

Zbudowany z paneli warstwowych Termo Rocca

Więcej przestrzeni do życia lub sposób na biznes

Użytkowość

Miewasz często gości, a Twój dom jest „troszkę” za mały i w takiej sytuacji nie daje poczucia prywatności Tobie, Twojej rodzinie i Twoim gościom? Idealne rozwiązanie to pokój gościnny w postaci niezależnego domku z pełnym węzłem sanitarnym, gdzie w doskonałych warunkach możesz przenocować swoich gości.

Taki domek może również służyć jako wolnostojący pokój hotelowy. Bezkonfliktowa komunikacja i wszelkie niezbędne elementy jego wyposażenia sprawiają, że jest on także ciekawą alternatywą dla hotelu. Wynajmowanie takiego obiektu jako pokoju hotelowego posadowionego np. obok domu, może przynosić regularne dochody. Lokalizacja kilku takich domków może być zespołem hotelowo-rekreacyjnym dodatkowo doposażonym innymi naszymi obiektami jak np. sauną i siłownią. 

Uwaga: możemy dostarczyć obiekty o mniejszej powierzchni, skracając modularnie ich długość o 120 lub 240 cm.

pokoj hotelowy 4
pokoj hotelowy 6

Funkcjonalność

Węzeł sanitarny : toaleta, zlew, prysznic, bojler elektryczny 60 l. Powierzchnia łazienki 3,45 m.kw. Miejsce na aneks kuchenny wyposażone w niezbędne przyłącza wodno-kanalizacyjne.

Obiekt wyposażony w instalację elektryczną, elektryczne ogrzewanie podłogowe, rekuperację, instalację wodną i kanalizacyjną, elektryczną skrzynkę przyłączeniową z opomiarowaniem, złącza wodne i kanalizacyjne. System kanalizacyjny z przepompownią nie wymagający dużych średnic rur i zachowania odpowiednich spadków.

Obiekt posadowiony na stalowej ramie, która umożliwia jego przeniesienie np. w inne miejsce ….. lub po pewnym czasie użytkowania sprzedaż.

Po stronie inwestora (ale niekoniecznie) przygotowanie podłoża (słupów) do posadowienia obiektu. 

Konstrukcja

Ściany konstrukcyjne zewnętrzne, dach, podłoga, wyizolowane termicznie U-0,12. Elewacja wykonana z płyt cementowo-wiórowych malowana farbami elewacyjnymi na dowolny kolor. Drzwi zewnętrzne termoizolacyjne, okna trzyszybowe. 

Wysokość obiektu to 295 cm, szerokość przy podłodze 360 cm, długość przy podłodze prezentowanego obiektu to 879 cm, szerokość dachu 415 cm, długość dachu 960.

Uwaga : Możemy dostarczyć obiekty o mniejszej powierzchni, skracając modularnie ich długość o 120 lub 240 cm.

pokoj hotelowy
pokoj-hotelowy-2
pokoj-hotelowy-4
pokoj-hotelowy-3
pokoj-hotelowy-5
pokoj-hotelowy-6
pokoj-hotelowy-7
pokoj-hotelowy
pokoj-hotelowy-2 pokoj-hotelowy-4 pokoj-hotelowy-3 pokoj-hotelowy-5 pokoj-hotelowy-6 pokoj-hotelowy-7 pokoj-hotelowy

Nasze projekty:

Kajtek 35 1

Kajtek 39m2

Kokosz 2 35 1

Kokosz 2 – 60m2

Kaska 35 1

Kaśka 74m2

1 in silownia min

Siłownia w ogrodzie

1 in sauna min

Sauna w ogrodzie

pexels karolina grabowska 4491459 1

Twoje pomysły

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o Twoich potrzebach