Sauna w ogrodzie

Nie musisz budować. Podejmij decyzję.

Zbudowany z paneli warstwowych Termo Rocca

Twoje prywatne miejsce relaksu, dla Ciebie, Twojej rodziny i tych kogo zaprosisz

Wyposażenie

Obiekt wyposażony w instalację elektryczną, elektryczne ogrzewanie podłogowe, rekuperację, instalację wodną i kanalizacyjną, elektryczną skrzynkę przyłączeniową z opomiarowaniem, złącza wodne i kanalizacyjne. System kanalizacyjny z przepompownią nie wymagający dużych średnic rur i zachowania odpowiednich spadków.  Powierzchnia łazienki 3,45 m.kw. Miejsce na aneks kuchenny wyposażone w niezbędne przyłącza wodno-kanalizacyjne. To jest nasza wizja obiektu rekreacyjnego. Funkcję możesz dowolnie zmienić np. na salę bilardową, pokój do brydża, przydomowy pokój wina i cygar lub każda inna funkcja.

Uwaga: możemy dostarczyć obiekty o mniejszej powierzchni, skracając modularnie ich długość o 120 lub 240 cm.

sauna 2
sauna 5

Wymiary

Obiekt posadowiony na stalowej ramie, która umożliwia jego przeniesienie np. w inne miejsce ….. lub po pewnym czasie użytkowania sprzedaż. Po stronie inwestora (ale niekoniecznie) przygotowanie elementów posadowienia obiektu słupki, legary, stopy.

Konstrukcja i wyposażenie

Ściany konstrukcyjne zewnętrzne, dach, podłoga, wyizolowane termicznie zamknietokomórkową pianką PU, o współczynniku U-0,12. Elewacja wykonana z płyt cementowo-wiórowych malowana farbami elewacyjnymi na dowolny kolor. Wewnątrz ściany obłożone drewnem ……Drzwi zewnętrzne termoizolacyjne, okna trzyszybowe. Węzeł sanitarny : toaleta, zlew, prysznic, bojler elektryczny 60 l. 

Obiekt wyposażony w instalację elektryczną, elektryczne ogrzewanie podłogowe, rekuperację, instalację wodną i kanalizacyjną, elektryczną skrzynkę przyłączeniową z opomiarowaniem, instalację wodną i kanalizacyjną. System kanalizacyjny z przepompownią nie wymagający dużych średnic rur i zachowania odpowiednich spadków.

sauna 6
sauna
sauna-7
sauna-6
sauna-4
sauna-3
sauna-2
sauna-5
sauna sauna-7 sauna-6 sauna-4 sauna-3 sauna-2 sauna-5

Nasze projekty:

Kajtek 35 1

Kajtek 39m2

Kokosz 2 35 1

Kokosz 2 – 60m2

Kaska 35 1

Kaśka 74m2

1 in silownia min

Siłownia w ogrodzie

1 in sauna min

Sauna w ogrodzie

pexels karolina grabowska 4491459 1

Twoje pomysły

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o Twoich potrzebach